Про компанію

Ласкаво просимо до foodmarket.ua - вашого ідеального пункту призначення для онлайн-покупок або продажів продуктів харчування! 

Ми є сучасним та надійним інтернет-супермаркетом, який пропонує широкий асортимент свіжих, якісних продуктів безпосередньо до вашого дверей.

У foodmarket.ua ми розуміємо важливість здорового харчування і забезпечуємо нашим клієнтам можливість придбати натуральні та свіжі продукти в зручний для них час. Ми співпрацюємо з найкращими постачальниками та фермерами, щоб гарантувати, що ви отримуєте лише найкращу якість продукції.

Наш великий асортимент включає свіжі овочі та фрукти, м'ясо та рибу найвищої якості, хлібобулочні вироби, молочні продукти, заморожені страви, напої, сніданки та багато іншого. Зробивши замовлення на foodmarket.ua, ви можете бути впевнені, що ваші продукти будуть свіжими і доставлені безпосередньо до вашого порога.

Наша мета - забезпечити наших клієнтів найвищою якістю обслуговування. Ми пропонуємо швидку та зручну доставку, а також дружню та компетентну службу підтримки, готову відповісти на всі ваші запитання та вирішити будь-які проблеми, які ви можете мати.

Зручна навігація на нашому веб-сайті дозволяє вам швидко знайти потрібні продукти, переглянути їх деталі та вибрати найкращі пропозиції. Ми також надаємо регулярні знижки та акції, щоб зробити ваші покупки ще вигіднішими.

Приєднуйтесь до нашої спільноти задоволених клієнтів, які вже насолоджуються зручністю та якістю покупок на foodmarket.ua. Замовляйте продукти онлайн просто зараз і насолоджуйтесь смаком свіжих та натуральних продуктів, доставлених прямо до ваших дверей.

Наша платформа розміщує у каталозі товари виробників, імпортерів та дистриб’юторів продукції FMCG (продукції щоденного споживання). 

Ви можете вибрати та замовити будь-які товари у зручний для вас час з швидкою доставкою та обробкою замовлень 24 години на добу.

Так, розміщуючи та замовляючи товари у нас, ви робите правильний вибір!