Потрапити на Локатор

Для кращого та зручнішого пошуку і замовлення товарів покупцями ми розробили Локатор.

Локатор - це плашка на головній сторінці сайта з вашою торговою точкою, з групами товару, які ви продаєте, видами доставок та відстанню до центра міста, вашою точкою на карті (відкривається в окремому вікні для навігації), а також посиланням на ваш внутрішній магазин на порталі foodmarket.ua, або на ваш власний зовнішній інтернет-магазин.

Виглядає це так:


Якщо ви хочете додати ваш магазин/кафе/склад до нашого Локатора, будь ласка, заповніть форму нижче. (посилання на ваш власний зовнішній інтернет-магазин не на нашому порталі - це платна функція, а посилання на ваш внутрішній магазин на foodmarket.ua - безкоштовно)

  • Після заповнення ми проаналізуємо вашу локацію, а після цього надішлемо реквізити для оплати. (для посилань на зовнішні ресурси)
  • Звертаємо увагу, запити на зміну інформації (актуалізація даних) безкоштовні протягом місяця після оплати. Після чого оплата становитиме 50 грн за одну зміну.

Ми не додаємо в локатор бізнеси які:

  • Мають заборонені товари згідно із законом України.
  • Є порожніми, не працюючими.
  • Знаходяться за межами кордонів України.

Також ми маємо право видалити бізнес з локатора, якщо той отримає достатню кількість скарг від відвідувачів сайту FoodMarket, такі як: невідповідність цін, відсутність реакції на замовлення або часті скасування замовлень. 

Ми хочемо пропонувати відвідувачам тільки актуальні магазини :)


Дані про бізнес

Дані про каталог

Місцезнаходження

Логістика