5 причин, чому ресторанам, кафе та готелям вигідно замовляти продукти на сайті Foodmarket.ua

Ми могли тут написати довгу статтю з великою кількістю розумних слів, але ви профі в закупівлях для свого закладу, а ми - в поставках, ми розуміємо що вам потрібно, тож давайте працювати разом. 

П'ять ключових причин, чому ми.

1. Широкий вибір продуктів

На Foodmarket.ua ми зібрали якісні продукти з деякими працюємо вже 25+ років і постійно додаємо нових постачальників. Плануємо зібрати тут ключових постачальників та виробників продуктів харчування за для вашої зручності закупівлі всього в одному місті. Якщо вашого постачальника ще тут немає на платформі - перешліть йому це посилання.

2. Зручність та ефективність

Замовлення продуктів через інтернет є швидким та зручним процесом. Ви можете легко оновлювати своє меню, переглядати наявність товарів та замовляти їх у будь-який час доби. 

3. Економія коштів

Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на продукти порівняно з традиційними постачальниками. А ще повна прозорість, та швидкість.

4. Гарантія якості

Foodmarket.ua співпрацює тільки з надійними постачальниками, які гарантують якість своїх продуктів. Ви можете бути впевнені, що отримаєте свіжі та безпечні інгредієнти для своїх страв, що важливо для задоволення клієнтів і збереження репутації закладу.

5. Технологічні інновації

У нас зручно, а якщо не дуже - напишіть нам і ми підправимо.

У підсумку, використання онлайн-платформи foodmarket.ua, для замовлення продуктів є вигідним рішенням для ресторанного бізнесу. Це забезпечує широкий вибір продуктів, зручність та ефективність процесу, економію коштів, гарантію якості та доступ до технологічних інновацій, що сприяють подальшому розвитку закладу.

Зареєструватись для закупівлі можно цьому по посиланню


А ще ви можете зареєструватися як Продавець за цим посиланням: https://foodmarket.ua/become-vendor/ і додати своє кафе, піццерію, пекарню чи магазин, або виробництво чи фермерське господарство на головну сторінку в Локатор, щоб ще більше людей в нашому місті могли вас знайти та замовити вашу продукцію. 

Свою продукцію, що ви продаєте додайте в каталог і будете мати свій власний інтернет-магазин з таким посиланням (приклад: https://foodmarket.ua/your-company) на національному майданчику по продажі-закупівлі продуктів харчування та товарів щоденного споживання. 


А якщо у вас немає на це часу, то просто залишайте свій номер телефону і ми все зробимо за вас: